recomendation

קליניקה עזרתון


עזרתון הינה קליניקה לרפואה אלטרנטיבית המתמחה באבחון וטיפול בשיטת הביו – תהודה. הקליניקה הוקמה בשנת 2011 ע′′י משפחת ברוסילובסקי. מאז פתיחת הקלינה אובחנו וטופלו מאות אנשים בהצלחה

ישעי'ה ברוסילובסקי

דלקות מפרקים • כיב קיבה וחיידק הליקובקטר • עייפות כרונית וכו‘

בס′′ד
לכל מאן דבעי ולכל מי שרוצה רפואה שלמה
הריני ממליצה על הרב ברוסילובסקי בחפץ לב.
בתי היקרה קיבלה דלקת פרקים מחיידק הסטרפטוקוקוס. הגענו למרפאה של הרב ברוסלובסקי לטיפול בשיטת הביו-תהודה. התוצאות היו מדהימות: תוך שבועיים היתה הטבה משמעותית מבחינה גופנית ונסיגה משמעותית בסמפטומים. בבדיקות הדם היתה ירידה משמעותית של כל החריגות. הטיפול היה מסור ונאמן ובשיתוף תמיכת אשתו של הרב הגב' ענת שתחי'. הרב' ברוסלובסקי הוא אדם בעל יראת שמים וסבלנות לענות על כל שאלה שהצגנו לו במהלך הטיפול ולאחריו ותמיד ענה לנו בחיוך ובסבלנות אין קץ.
ממליצים מאוד! משפחת כלפתי

אני, לאה מורגן קיבלתי טיפול ליפני שנה וחצי עקב בעיה בנשימה , ובעיקבות הטיפול חל שיפור ב-70%. כמו כן היו לי בלוטות גדולות על הצוואר שלי, אחת נעלמה לחלוטין והשניה כימעט נעלמה כליל. תחושת הבריאות הכללית הושגה.
תודה לכם, לאה!

שמי בתאל, הגעתי לקליניקה ′′עזרתון′′ לאחר הצלחה גדולה שלהם בטיפול באחי הקטן שסבל מתולעים. התולעים נעלמו כלא היו!!! 

אני בתור אחת שסבלתי מעל שנה מקנדידה וניסיתי את כל הטיפולים האפשריים בקונבנציאונלי וכן ברפואה המשלימה והוצאתי בטיפולים כספים רבים, דיאטות קנדידה וכו' הגעתי לקליניקה ולאחר 2 טיפולים הקנדידה נעלמה כלא היתה, וזה בעלות נמוכה וסה"כ צריך לשתות מים שגם לא הוכנסו אליהם שום חומרים, ממש שטיה מיוחדת ומאוד מומלץ להגיע לטיפול, אני אישית ממליצה לא רק על עצמי , אני מכירה עוד אנשים במשפחתי שהטיפול עזר להם מאוד! לאחרונה גם הייתי שוב בעזרתון עקב חיידק בקיבה ′′הליקובקטר′′ ושוב לאחר 2 טיפולים החיידק נעלם, בשבילי עזרתון זה ממש הצלה כי לחיידק יש תופעות מאוד לא נעימות ואין ממש דרך להיפטר ממנו ברפואה ה קונבנציאונלית וגם לא ברפואה המשלימה (שדורשת דיאטות, טיפולים יקרים, כדורים צמחיים, וכו') לכן לאחר כל זה אני רוצה להודות למשפחת ברוסילובסקי על הטיפול וכן על היחס האכפתי והסבלנות לאורך כל הטיפולים • אני משאירה את הטלפון בקליניקה אפשר להתקשר לבירור (נשים בלבד)

ממליצה בחום
בברכה ורפואה שלמה 
בתאל כהן

 

לפני חודש וחצי, אמא היתה במצב מאד קשה, נשארה הרבה במיטה ובקושי יכלה לשבת. היא הלכה אז ממש לאט והיתה זקוקה לעזרה רבה מבני המשפחה – הכאבים בפרקים היו עצומים. עקב טיפול (פעם בשבועיים) אצל ר′′ ברוסילובסקי, הכאבים לאט לאט התמעטו ועכשיו (אחרי הטיפול הרביעי) לגמרי נעלמו. אין מילים בפינו, אמא ובכל משפחתינו, להודות למטפל היקר – השיטה שלו ממש טובה כי היא לא פוגעת במערכת אחרת (אין תןופעות לואי הרסניות) כמו כדורים לדוגמא, שמרפאים אבר אחד אבל פוגעים לפעמים באבר עיוני אחר כמו לב, כליות, כבד וכו'… אנו ממליצים מכל הלב על טיפול אצל רב ברוסילובסקי – הוא אמין ועובד ממש לבריאות החולה שלו, מעודד אותו ולא מתייאש עד שמתקבלות תוצאות מעולות אצל החולה שלו. שיהיה לו בהצלחה רבה ובעזרת השם ישר כח ורפואה שלמה לכל עם ישראל.

אמן כן יהי רצון!

שמי ניסים מולגן קבלתי טיפול מרב ברוסילובסקי כשהיו לי חוליים במשך תקופה ארוכה וזה עזר באופן שאין זכר למה שהיה
תודה.
שמי מאיר ברך קבלתי טיפול אצל שעי' ברוסילובסקי והבעיות עברו.
תודה רבה.

המלצה לטיפול בעזרת קריסטל אצל הרב ישעי'ה ברוסילובסקי.
בעל עבר ניטוח לפני 6 חדשים לטיפול בפרוסטטה. הניטוח לא היצליח כפי הצפוית. ובעלי סבל מאוד מכאבים במתן שתן ולא שלט על צרכיו. גם כדורים מהאורולוג לא הצליחו לפתור את הבעיה – עד שהגענו לרב ישיעהו שטיפל בבעיה בעזרת קריסטל. אחרי כמה ימים של טיפול זה המצב השתפר והסתדר הפלא ופלא, ובעלי חזר שוב לחיות נורמלי ברוך ה'. כעבים נעלמו והשתן זורם כרגיל. היה כדאי להשקיע ולא להרים ידיים בתקווה שפרסום מכתב זה יביא לרפואת כל החולים שמצפים לישועה.
בעלי ואני מודים בחום ומכל הלב על תשומת הלב והטיפול המסור שזכינו לו אצל הרב ישעיהו יישר כח וכן ירבו בישראל
מוריס ואסתר ס', נתניה

זה כמה חדשים סבלתי מכאבי ראש מתמשכים וגם בחילות, זה ציער אותי והגביל אותי הרבה. בבדיקות אצל רופה מומחה כולל צילומים סי.טי. (טומוגרפיה ממוחשבת) של ראש – לא מצא כלום. הרופה מומחה אומר שזה כנראה לחץ על המוח (?) ונתן כדורים למשך חצי שנה עם אופציה לעקיחת כדורים אלו לצמיתות. אחר התקופה הפסקתי לקחת את הכדורים והחסדי ה' הגעתי לר' ישעיהו ברוסילובסקי ובמשך 4-5 טיפולים הכל חלף ועבר. יש לציין את טיפולו המסור והכנה ולבבי.
(נ.ב. ביקשתי ברכה מהרבי מלואבאיטש דרך ה ′′אגרות קודש′′ שבאתי לטיפול) 

בברכה א. מהדרום