חדשות הלקליניקה

סניף חדש

23.05.2022

רופאים
עדכון חדש
05.01.2020

מטופלת שהגיעה למרפאתנו עם כאבים חזקים בזרוע ובכתף. החלה את הטיפול בקליניקה ובמהלך שלושת הטיפולים הראשונים היא חשה ירידה הדרגתית בכאב וכבר בסוף הטיפול השלישי, הכאבים נעלמו לחלוטין. נכון להיום היא מרגישה הרבה יותר טוב, אנרגטית וחזקה יותר. כמובן שהטיפול עדיין לא הסתיים, עדיין יש צורך בניקוי וחיזוק הגוף מכיוון שגם אם המטופל מרגיש מצוין, זה לא תמיד אומר שהמחלה נעלמה במאה אחוז. אנו מבצעים אבחון נקודתי בתחילת כל טיפול על מנת לקבל אינדיקציה על השפעתו של הטיפול הקודם. כך אנו נאבקים במחלה שלב אחרי שלב עד להחלמתו המלאה של המטופל.

22.10.2019

הנחה לחנוכה

קליניקה עזרתון מזמינה לחגוג את חג החנוכה – חג של אור ביחד איתנו. ברצונינו לחלוק את אורה של הקליניקה שלנו איתכם! בתאריכים שבין ה15.12.2019 -31.12.2019 ניתן לקבל הנחה של 15% על כל סוגי האבחונים והטיפולים של הקליניקה! ברכישה של חבילות טיפולים ניתן לקבל גם הנחה של 20%!
מעבר לכך לקבוצת אנשים, אשר אין ביכולתם לאפשר לעצמם את עלות הטיפול יש הצעות מיוחדות שלא היו עד עכשיו.
בברכת בריאות וחג שמח!
צוות הקליניקה.

מבצע חנוכה
22.12.2019

חדשות הקליניקה

אנו ממשיכים לשתף אתכם בחדשות בקליניקה. היום התקשר אלינו מטופל חדש כדי לקבוע פגישה בהמלצת חברו הטוב, שטופל במרפאתנו לפני למעלה משנתיים מדלקת פרקים. לדבריו, כשנודע לראשונה על שיטת הטיפול שלנו בתדרים שהועברו למים, הוא פשוט צחק ולא האמין ביעילות שיטה זו. אבל בכל זאת החליט לנסות את זה ואחרי מספר טיפולים הרגיש הרבה יותר טוב. עברו כבר שנתיים מאז הטיפול, הוא עבר למדינה אחרת, אך כששמע שחברו סובל מדלקת פרקים, יעץ לו לקליניקה עזרתון.

אנו מאחלים לכל מטופלינו החלמה מהירה ועושים כל שביכולתנו כדי לעשות זאת יחד איתכם.